Szkolenia

PowrótData dodania: 14.12.2020

Rynek budowlany w Polsce jak i na całym świecie, rozwija się oraz zmienia bardzo dynamicznie. Producenci materiałów budowlanych, rozwiązania techniczne oraz techniki zamocowań muszą nadążać, a niejednokrotnie zmiany te wyprzedzać. Dlatego też, firma Technika Zamocowań Amex Sp.j., zamierza kontynuować zapoczątkowany w 2020 roku cykl bezpłatnych pokazów szkoleniowo-reklamowych u swoich kontrahentów.

 

Tylko w 2020 roku, odwiedziliśmy ok 150 punktów handlowych, w których nasi pracownicy zaprezentowali najnowsze rozwiązania z zakresu technik zamocowań,  nowości asortymentowe jakie znalazły się w naszej ofercie, zaczynając od wierteł oferowanych pod marką Starfix Accessories, a  kończąc na wkręcanych łącznikach do termoizolacji elewacji, a co najistotniejsze udzielili instruktażu na temat poprawnego sposobu używania oraz montażu w/w produktów. Inicjatywa ta spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem, nie tylko wśród naszych kontrahentów, u których pokazy zostały przeprowadzone, ale także u bezpośrednich użytkowników zamocowań, którzy wykorzystują wszelkiego rodzaju techniki zamocowań w swojej codziennej pracy.

 

Dlatego podjęliśmy decyzję o kontynuowaniu cyklu pokazów również w 2021 roku. Zachęcamy już dziś do kontaktu z Państwa przedstawicielem handlowym lub pod adresem biuro@starfix.eu, celem zarezerwowania dogodnego dla Państwa terminu pokazu szkoleniowo-reklamowego w 2021 roku.

przyjdziemy > zaprezentujemy > przeszkolimy