Ekspozytory

PowrótData dodania: 14.12.2020

Efektownie wyglądające produkty oraz ich właściwa prezentacja w punkcie sprzedaży, to niejednokrotnie decydujący czynnik decydujący o sukcesie sprzedażowym konkretnego asortymentu. Wsłuchując się w sugestie naszych klientów, przygotowaliśmy systemy regałowe marki Starfix, dopasowane do indywidualnych potrzeb rynku oraz zasobności miejsca w konkretnym w punkcie sprzedaży. Starannie wyselekcjonowany asortyment wchodzący w skład każdego regału, zapewnia „rotację” umieszczonego na nim asortymentu, a w konsekwencji maksymalizację przychodu z każdego m2 powierzchni na którym się znajduje.

 Jednym z najnowszych regałów w ofercie systemów regałowych marki Starfix, są 0,5 m oraz 1,0 m regały z wiertłami marki STARFIX Accessories, do których w niedalekiej przyszłości dołączą oferowane również pod marką STARFIX Accessories, akcesoria do wkrętarek, będące uzupełnieniem oferty już oferowanych systemów regałowych.

Oferowane pod marką Starfix Accessories wiertła jak i przygotowywane do sprzedaży akcesoria do wkrętarek, pochodzą od uznanych europejskich dostawców mających ugruntowaną pozycję nie tylko na runku europejskim ale i światowym. Wybór uznanych europejskich dostawców to gwarancja jakości oraz dostępności produktów, na których nam oraz naszym klientom zależy najbardziej.

 

Dzięki zastosowaniu systemu regałów marki Starfix oraz ich efektownej formie, zwiększysz sprzedaż oraz stopę zwrotu z m2 w Twoim punkcie handlowym, zachowując przy tym ład i porządek swojego punktu handlowego.

 

Nie zwlekaj, pobierz katalog i zapytaj o ofertę na system regałów swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami pod biuro@starfix.eu w celu przedstawienia oferty.